Nowy rok szkolny rozpoczynamy 01.09.2017r. (piątek)

Prosimy o ubranie dzieci  na galowo.

Do zobaczenia

Serdecznie zapraszamy dzieci nowoprzyjęte do przedszkola

wspólnie z rodzicami na dni adaptacyjne,które odbędą się:

30.08.2017r. środa      godz 9.30-11.30

31.08/2017r. czwartek godz.9.30-11.30

Do zobaczenia

Grupa Tygrysków uczestniczy w zajęciach ruchowych ukierunkowanych na piłkę nożną.Zajęcia prowadzone są przez trenerów Klubu Sportowego Concordia Elbląg.Zajęcia odbywają się w Hali MOSIR uLKarowa,na obiektach sportowych KLUBU i na placu zabaw przedszkola.

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci nowoprzyjętych do przedszkola na zebranie organizacyjne,które odbędzie się

w dniu 21.06.2017r.( środa) o godz. 16.00.

Nauczycielki grupy

Grupa Kangurków reprezentowała Przedszkole w Turnieju Tańca ,,BAŻANT'',który odbył się w CSE ,,ŚWIATOWID''.

Dzieci,które systematycznie uczestniczą w zajęciach tanecznych w Promyku ujęły publiczność tańcem towarzyskim i tańcami latynoamerykańskimi:sambą,rumbą,cha-cha i salsą. Każde dziecko otrzymało medal i certyfikat przystąpienia do grona TANCERZY.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.